Babka Medica: nowe usługi

0
827

Centrum Medyczne Babka Medica wprowadziła do swojej oferty nowe usługi – konsultacje lekarza rehabilitanta. Usługa jest przeznaczona głównie dla małych pacjentów z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, zaburzeniami neurologicznymi, wadami postawy i skrzywieniami kręgosłupa, chorobami reumatoidalnymi wieku dziecięcego.

W ramach konsultacji lekarza rehabilitanta można dokonać zarówno kompleksowej oceny rozwoju dziecka, jak i otrzymać specjalistyczne zalecenia do dalszego leczenia i rehabilitacji dziecka.  Lekarzem świadczącym te usługi jest dr Elżbieta Pietrucha- Tomczyk, lekarz z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rehabilitacji i pediatrii. Konsultacje rehabilitanta są to usługi komercyjne. Koszt konsultacji wynosi 135 zł. Natomiast koszt rehabilitacji to 110 zł.

Babka Medica oferuje usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologii dziecięcej, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci. Placówka prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną. Usługi oferowane przez Babka Medica są płatne.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Siedziba placówki mieści się w Warszawie przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).