Babka Medica rozszerza zakres usług

0
1155

Centrum Medyczne Babka Medica z Warszawy rozszerzyło zakres usług o konsultacje specjalistyczne w zakresie hematologii i reumatologii. W placówce można też skorzystać z konsultacji chirurga plastyka twarzy, ale nie wykonuje się tutaj zabiegów chirurgicznych.

Konsultacje, podobnie jak wszystkie inne usługi w placówce, są komercyjne. Koszt wizyty u hematologa i reumatologa wynosi 140 zł. Konsultacja o chirurga plastyka twarzy, który na zabiegi kieruje pacjentów do innej placówki, kosztuje natomiast 150 zł.

Babka Medica oferuje głównie usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologii dziecięcej, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci. Placówka prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Siedziba placówki mieści się przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).