Bezpłatne warsztaty dla kobiet w placówkach Lux Med

0
795

Placówki Profemed, należące do Grupy Lux Med organizują pod koniec maja bezpłatne warsztaty i konsultacje, przeznaczone głównie dla kobiet. Przedsięwzięcia będą miały miejsce w warszawskich placówkach przy ulicy Bobrowieckiej oraz w Hotelu Mariott.

Centrum Profemed Medycyna Estetyczna działające w Hotelu Mariott organizuje z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka warsztaty i niespodzianki zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla mam, a także ich pociech. W dniach od 20 maja do 1 czerwca 2016 odbędą się spotkania z ekspertami z zakresu Nutri-kosmetologii, kosmetologii i lekarzami medycyny estetycznej oraz  z dermatologiem.

Podczas akcji odbędzie się także prezentacja trendów mody ciążowej, brafitting w ciąży i po porodzie, a także bezpłatne zabiegi z nowej oferty Nutri Solution by Profemed Medycyna Estetyczna, dedykowane również kobietom w ciąży oraz bezpłatne zabiegi dla nastolatków. Będzie można wziąć udział w szkoleniu z komunikacji z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju oraz w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej niemowlęciu i dziecku.

Placówka Profemed przy ulicy Bobrowieckiej w Warszawie zaprasza natomiast na bezpłatne zajęcia z zakresu fizjoterapii kobiet, dotyczące między innymi wzmacniania mięśni Kegla. Spotkanie odbędzie się 27 maja 2016.

Marka Profemed Lekarze Specjaliści powstała z myślą o osobach, które chcą korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej bez konieczności wykupywania abonamentu medycznego. Możliwość udania się na konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym terminie pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia oraz reagować odpowiednio wcześnie w przypadkach jego nagłego pogorszenia się. Pacjenci korzystający z konsultacji z lekarzami Profemed oszczędzają dodatkowo swój czas dzięki telefonicznej rezerwacji wizyt bez konieczności wcześniejszego udawania się do placówki.

Sieć placówek Profemed zlokalizowana jest w Warszawie, Krakowie, Katowicach,  Gdańsku i w Poznaniu. W ramach marki działają między innymi placówki Profemed Stomatologia, Profemed Medycyna Estetyczna oraz Profemed Sport i Rehabilitacja.