Białołęka: powstaje nowa przychodnia

0
951

W warszawskiej dzielnicy Białołęka powstaje nowa placówka medyczna. Będzie się mieścić w nowo wybudowanym obiekcie przy ulicy Mochtyńskiej 92. Zajmie pomieszczenia na piętrze o powierzchni 330 metrów kwadratowych.

Na parterze budynku będą działać placówki usługowe takie jak: poczta, kwiaciarnia, delikatesy spożywcze oraz inne tego typu lokale. Budynek usytuowany jest obok istniejącej już apteki Morel oraz salonu fryzjersko-kosmetycznego.

Budynek przychodni jest juz odebrany i ma pozwolenie na użytkowanie. Obiekt jest uzbrojony w pełni w media (ogrzewanie gazowe), na zewnątrz instalowany zostanie system monitoringu (CCTV). Pomieszczenia na piętrze są podzielone na część pediatryczną oraz część dla pacjentów dorosłych, wśród siedmiu gabinetów zaplanowano między innymi gabinet stomatologiczny i ginekologiczny. W razie potrzeby użytkownik może dostosować pomieszczenia do specyficznej działalności, na przykład do wykonywania zabiegów chirurgii jednego dnia.

Obiekt wybudowała Woel s.c., firma posiadająca już kilka budynków wykorzystywanych na różną działalność, między innymi na aptekę. Jest to jednak pierwszy obiekt postawiony z myślą o utworzeniu w nim placówki medycznej. Wynikało to z zapotrzebowania na tego typu usługi w warszawskiej dzielnicy Białołęka.

Obecnie poszukiwani są najemcy lub nabywcy pomieszczeń przeznaczonych na przychodnię. Właściciel bierze pod uwagę zarówno sprzedaż całości, jak i wynajęcie, podmiotom, które będą same prowadzić tutaj działalność lub takim, które będą zlecać utworzenie placówki. Właścicielem firmy jest Wojciech Jakubiak (tel. 694 459 664).