Białystok: nowa placówka CZ Medycyna w lutym 2013

0
853


Centrum Zdrowia Medycyna z Białegostoku zapowiada otwarcie nowej placówki na luty 2013 roku. Początkowo zapowiadano otwarcie przychodni miesiąc wcześniej. Placówka będzie się mieścić przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego.

Z usług przychodni będą mogli korzystać zarówno pacjenci komercyjni, jak i posiadający abonamenty medyczne oraz zainteresowani usługami finansowanymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

W nowej placówce będzie funkcjonować 12 specjalistycznych gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy, pełnoprofilowa stomatologia z ortodoncją i implantologią oraz gabinet lekarza rodzinnego, oferujący usługi w ramach kontraktu z NFZ. Jest już czwarta inwestycja medyczna zrealizowana w Białymstoku przez spółkę.

Obecnie Centrum Zdrowia Medycyna prowadzi działalność w trzech placówkach: przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 50 i 52 oraz w przy ulicy Mickiewicza 39. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę oraz zabiegi chirurgii jednego dnia.

Centrum działa od 2006 roku, początkowo funkcjonowało jako placówka franczyzowa Centrum Medycznego Damiana z Warszawy, od 2010 roku – pod własną nazwą.