Blue Medica z Łodzi oferuje bezpłatne badania

0
871

Przychodnia Blue Medica z Łodzi, która rozpoczęła działalność pod koniec 2015 roku, oferuje z okazji swoich pierwszych urodzin bezpłatne badania okulistyczne. Dla pacjentów przygotowano 100 darmowych konsultacji okulistycznych wraz z badaniem diagnostycznym.

Placówka oferuje do wyboru ocenę wady wzroku z doborem okularów, badanie przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej oraz pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego z oceną kąta przesączania.

Przychodnia Blue Medica działa przy ulicy Zgierskiej 249. Oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistów w ramach kontraktu z NFZ (diabetologia, neurologia) oraz konsultacje specjalistów w ramach wizyt prywatnych (w tym ortopedy, okulisty i alergologa).

Poza tym Blue Medica prowadzi w Łodzi na terenie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki poradnię diabetologiczną, zajmującą się diagnostyką i leczeniem cukrzycy, finansowanym w ramach kontraktu z NFZ. Świadczenia w zakresie diabetologii i dermatologii oferuje także poradnia specjalistyczna Blue Medica przy ulicy Ogniskowej 16 w Łodzi. Świadczenia są komercyjne oraz finansowane w ramach kontraktu z NFZ.

Natomiast przychodnia zlokalizowana w Dłutowie przy ulicy Polnej 4 oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz badania EKG, USG, RTG i badania laboratoryjne.

Blue Medica posiada także szpital prywatny, oferujący szeroką gamę zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii, medycyny sportowej i rehabilitacji. Szpital korzysta z nowoczesnych bloków operacyjnych w dogodnych dla pacjenta lokalizacjach. Placówka obsługuje pacjentów z całej Polski oraz z zagranicy.

Jeszcze w 2016 roku ma zostać otwarta nowa przychodnia Blue Medica w Warszawie.