Bydgoszcz: Ekskluzywny Program VIP w Centrum Bieńkowski

0
858

Centrum Medyczne Bieńkowski z Bydgoszczy wprowadziło do swojej oferty Ekskluzywny Program VIP przeznaczony dla pacjentów, którym zależy na skorzystaniu z zabiegu w jak najkrótszym terminie.

W ramach programu zabiegi wykonywane są poza kolejką, w soboty. Program obejmuje wizytę konsultacyjną, badania laboratoryjne, zabieg, hospitalizację oraz wizytę kontrolną po zabiegu.

Centrum Medyczne Bieńkowski z Bydgoszczy oferuje głównie operacje plastyczne, ale posiada także oddział chirurgii ogólnej, oddział ginekologiczny, ortopedyczny oraz okulistyczny.

Placówka posiada klimatyzowany blok operacyjny, w skład którego wchodzą dwie sale operacyjne z laminarnym przepływem powietrza, sale przygotowania pacjenta i operatorów, sterylizacja oraz sala wybudzeń.

Specjalnie zaprojektowana instalacja audiowizualna daje możliwość bezpośredniej dwukierunkowej transmisji obrazu i dźwięku z sal operacyjnych do sali konferencyjnej, gdzie można obserwować przeprowadzanie zabiegów.

Szpital oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wartość kontraktu z Funduszem na rok 2016 ma wartość 262 768 zł i dotyczy leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Szpital powstał w roku 2003 stanowiąc kontynuację ponad 11-letniej działalności Gabinetu Chirurgii Plastycznej dr Wiesława Bieńkowskiego.

Placówka działa przy ulicy Lęborskiej 7.Wspólpracuje z Kliniką Perfect Medica z Gdańska.