Carolina Medical Center: kontynuacja programu stażów

0
898


Carolina Medical Center kontynuuje program stażów kierunkowych dla ambitnych, wyróżniających się lekarzy z kraju i zagranicy. Klinika jako jedna z nielicznych placówek ortopedycznych w Polsce, prowadzi staże kierunkowe z ortopedii dla lekarzy w trakcie specjalizacji.

W lutym 2013 roku klinika gości dr Pavlo Skoropliasa, Ordynatora Oddziału Traumatologii Sportowej i Rehabilitacji Medycznej w Szpitalu Miejskim w Kijowie. Dr Skoroplias wybrał warszawską klinikę, aby rozwijać swoje zainteresowania w zakresie zabiegów artroskopowych kolana, barku i stawu skokowego. Dr Skoroplias należy do czołówki ukraińskich lekarzy ortopedów. Był między innymi szefem Misji Medycznej Reprezentacji Ukrainy na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku.

W lutym 2013 roku liczne grono lekarzy odbywających staż w Carolinie powiększy się także o dr Małgorzatę Wodyńską, znajdującą się w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej.

Program stażowy w Carolina Medical Center otwarty jest dla wszystkich lekarzy i fizjoterapeutów, pragnących poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie o najnowocześniejsze rozwiązania medyczne w ortopedii i traumatologii sportowej.