Carolina Medical Center: nowe zabiegi w ofercie placówki

0
769


Warszawska klinika Carolina Medical Center wprowadziła do swojej oferty masaż tajski. Zabieg ma na celu między innymi zwiększenie ruchomości w stawach, poprawę elastyczności, obniżenie napięcia nerwowego, usprawnienie metabolizmu.

Cena za 60-minutowy zabieg wynosi 145 zł. Celem masażu jest zmniejszenie napięcia mięśni i ścięgien, poprawa elastyczności i gibkości, polepszenie przemiany materii, przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów wewnętrznych, stymulacja krążenia krwi i limfy, obniżenie napięcia nerwowego, poprawa wydolności oddechowej, uwolnienie z ciała nagromadzonych toksyn, ulga w bólach głowy, stresie i zmęczeniu psychicznym. Technika masażeu jest syntezą podstaw Ajurvedy, jogi i refleksologii.

Carolina Medical Center specjalizuje się w medycynie sportowej i ortopedii. Oferuje konsultacje lekarzy specjalistów z ortopedii i chirurgii dziecięcej, pełną diagnostykę obrazową i funkcjonalną, fizjoterapię, leczenie zachowawcze. Prowadzi ambulatorium urazowe dla dzieci i młodzieży oraz szpital liczący 36 łóżek, który posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Carolina Medical Center jest Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Baletu Narodowego.

Od 2010 roku klinika działa przy ulicy Pory 78 na warszawskim Mokotowie. Placówkę prowadzi spółka Sport Medica S.A.