Carolina Medical Center: ostry dyżur ortopedyczny w Warszawie

0
300

Warszawski szpital Carolina Medical Center pełni ostry dyżur ortopedyczny i jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoby, które chcą skorzystać z pomocy placówki, muszą przestrzegać zasad profilaktyki związanej z epidemią koronawirusa.

W związku z tym pacjenci mogą przychodzić do szpitala bez osób towarzyszących, muszą zachowywać bezpieczną odległość od innych (minimum 1,5 metra). Poza tym przed wejściem wypełniają ankietę kwalifikującą dotyczącą między innymi stanu zdrowia. Są takżę zachęcani do mycia i dezynfekcji rąk oraz unikania dotykania oczu, nosa i ust.

Carolina Medical Center specjalizuje się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów w zakresie ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji.

Zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.

Carolina Medical Center należy do Grupy Lux Med.

Czytaj także: Bierzemy odpowiedzialność za zdrowie pacjentów>>>