Carolina Medical Center: współpraca z portalem indyjskim

0
716


Warszawska klinika Carolina Medical Center rozpoczęła współpracę z indyjskim portalem Gurgaonmoms, poświęconym tematyce kobiecej. Na portalu został opublikowany artykuł Kierownika Fizjoterapii CMC Dariusza Straszewskiego, eksperta w zakresie problemów z kręgosłupem.

Artykuł dotyczy dbania o kręgosłup podczas ciąży. Publikacja tekstu jest efektem współpracy Darii Mejnartowicz, Kierownika ds. Rozwoju CMC z Biz Divas Women Inspire Change — indyjską organizacją wspierającą kobiety w biznesie.

Tekst można przeczytać tutaj:
http://gurgaonmoms.com/2013/02/05/take-good-care-of-your-back-during-pregnancy/

Artykuł, w pełnej wersji, wkrótce ukaże się w księgarniach nakładem Wydawnictwa Landie.pl, jako jeden z rozdziałów książki pt.: ‘Aktywny kręgosłup’. Poradnik ten został opracowany przez specjalistów Kliniki.

Carolina Medical Center specjalizuje się w medycynie sportowej i ortopedii. Oferuje konsultacje lekarzy specjalistów z ortopedii i chirurgii dziecięcej, pełną diagnostykę obrazową i funkcjonalną, fizjoterapię, leczenie zachowawcze. Prowadzi ambulatorium urazowe dla dzieci i młodzieży oraz szpital liczący 36 łóżek, który posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Carolina Medical Center jest Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Baletu Narodowego.

Od 2010 roku klinika działa przy ulicy Pory 78 na warszawskim Mokotowie. Placówkę prowadzi spółka Sport Medica S.A.