Carolina Medical Center: współpraca ze Szpitalem Elbląska-Magodent

0
404

Carolina Medical Center współpracuje ze Szpitalem Elbląska-Magodent. W ramach tej współpracy do 30 czerwca 2018 roku pacjenci szpitala otrzymają 10-procentową zniżkę na konsultacje ortopedyczne i neurochirurgiczne w Carolina Medical Center.

Carolina Medical Center w ramach ortopedii onkologicznej zajmuje się leczeniem zmian, guzów występujących w obrębie kości, stawów i tkanek miękkich narządu ruchu.

Kompleksowa oferta placówki obejmuje konsultacje ortopedyczne i neurochirurgiczne, diagnostykę obrazową, leczenie operacyjne i rehabilitację.

Carolina Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów z zakresu ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.

Szpital Elbląska-Magodent otwarty został w marcu 2017 roku w Warszawie przy ulicy Elbląskiej. Placówka oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób onkologicznych. Jako jeden z czterech szpitali prywatnych w województwie mazowieckim placówka znalazła się w działającej od 1 października 2017 roku sieci szpitali.

Zarówno Carolina Medical Center jak i Szpital Elbląska-Magodent są częścią Grupy Lux Med – lidera rynku prywatnych usług medycznych w Polsce.