CDL: nowe punkty pobrań w województwie mazowieckim

0
892

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej z Łodzi otworzyło nowe punkty pobrań, zlokalizowane w województwie mazowieckim: w Radomiu i w Gostyninie. Placówka w Radomiu działa przy ulicy Chłodnej 26. Natomiast punkt pobrań w Gostyninie otwarty został przy ulicy Kruk 5.

Na początku roku 2016 CDL informowało o otwarciu punktów pobrań w Sycowie w województwie dolnośląskim oraz w Głownie, w województwie łódzkim. CDL od niedawna prowadzi także laboratorium w szpitalu wojewódzkim w Skierniewicach.

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej posiada ponad 50 placówek, które działają na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Placówki Centrum działają między innymi w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Września, Włocławek, Wieruszów, Ostrów Wielkopolski, Kutno, Nowy Tomyśl czy Wągrowiec.

Laboratoria i punkty pobrań CDL działają przy placówkach medycznych. Oferują szeroki zakres diagnostyki laboratoryjnej: hematologię i koagulologię, analitykę ogólną, badania hormonalne, biochemiczne, diagnostykę infekcji i zakaźnictwa, badanie markerów nowotworowych i osteoporozy, serologię, badanie na białka specyficzne, toksykologię, bakteriologię i inne.

Placówki oferują także 17 rodzajów pakietów badań przeznaczonych dla poszczególnych grup klientów. Centrum oferuje kartę stałego klienta, która upoważnia do 10-procentowego rabatu na wszystkie badania.

Centrala firmy mieści się w Łodzi przy ulicy Niemcewicza 17/19. Właścicielem Centrum jest Maryla Drynkowska-Panasiuk.