CDL: nowy punkt pobrań w Kaliszu

0
1560

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej z Łodzi otworzyło nowy punkt pobrań w Kaliszu, przy ulicy Podkowińskiego 2. Jest to pierwsza placówka sieci w tej miejscowości. Punkt powstał w Centrum Medycznym Konsylium.

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku.

CDL posiada ponad 50 punktów pobrań, które działają na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i dolnośląskiego.

Sieć prowadzi także 13 laboratoriów, które zlokalizowane są w Skierniewicach, Łodzi, Radomiu, Warszawie, Lublinie, Głownie, Wieruszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Wągrowcu, Wrześni, Nowym Tomyślu, Włocławku i Gostyninie.

Laboratoria i punkty pobrań CDL działają przy placówkach medycznych. Oferują szeroki zakres diagnostyki laboratoryjnej: hematologię i koagulologię, analitykę ogólną, badania hormonalne, biochemiczne, diagnostykę infekcji i zakaźnictwa, badanie markerów nowotworowych i osteoporozy, serologię, badanie na białka specyficzne, toksykologię, bakteriologię i inne.

Placówki oferują także 20 rodzajów pakietów badań przeznaczonych dla poszczególnych grup klientów. Centrum oferuje kartę stałego klienta, która upoważnia do 10-procentowego rabatu na wszystkie badania.

Właścicielem Centrum jest Maryla Drynkowska-Panasiuk.