CEMED otworzył Centrum Szkoleniowe

0
1049

Centrum Edukacji Medycznej CEMED, którego współwłaścicielem jest Carolina Medical Center, otworzyło nowe Centrum Szkoleniowe. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Broniewskiego. To już drugi ośrodek (po Medycznym Centrum Konferencyjnym) należący do CEMED.

W Centrum Szkoleniowym odbywają się regularnie szkolenia praktyczne dla lekarzy i fizjoterapeutów, obejmujące wykłady, pokazy anatomiczne oraz ćwiczenia praktyczne technik chirurgicznych i artroskopowych. Kursy organizowane są dla uczestników z Polski i z za granicy, a wykłady prowadzone w wielu językach, między innymi po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku.

CEMED posiada także Medyczne Centrum Konferencyjne, które mieści się w na terenie kliniki Carolina Medical Center przy ulicy Pory 78 w Warszawie. Oprócz Carolina Medical Center właścicielem CEMED jest także spółka Centrum Promocji Informatyki, zajmująca się szkoleniami i promocją teleinformatyki.

Carolina Medical Center specjalizuje się w medycynie sportowej i ortopedii. Oferuje konsultacje lekarzy specjalistów z ortopedii i chirurgii dziecięcej, pełną diagnostykę obrazową i funkcjonalną, fizjoterapię, leczenie zachowawcze. Prowadzi ambulatorium urazowe dla dzieci i młodzieży oraz szpital liczący 36 łóżek, który posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia w zakresie ortopedii i traumatologii narządów ruchu.