CenterMed: akcje profilaktyczne w placówkach sieci

0
891

Placówki CenterMed uczestniczą w akcji profilaktycznej Gabinety z Różową Wstążką, w ramach której wykonywane są badania profilaktyczne dla kobiet, oraz w akcji bezpłatnych badań przeprowadzonych w ramach Dni Spirometrii.

III Polskie Dni Spirometrii będą się odbywały od 15 do 19 września 2015. Ruszyły już zapisy na bezpłatne badania spirometryczne, które będą się odbywały w przychodniach CenterMed w Warszawie, Katowicach, Kielcach i Tarnowie.

Natomiast przychodnie CenterMed w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie i Kielcach uczestniczą w akcji Gabinety z Różową Wstążką. W sumie z tańszych badań w CenterMed będzie mogło skorzystać ponad 500 kobiet.

Program umożliwia pacjentkom wykonanie badań USG piersi, kontrolnych badań diagnostycznych oraz edukację na temat zachowań profilaktycznych. W 2014 roku Avon wraz ze Stowarzyszeniem „Amazonki” Warszawa-Centrum i marką Nestlé Fitness dofinansował ponad 4000 badań w całej Polsce. Tegoroczna pula badań jest jeszcze większa dzięki nowym partnerom: Skoda i Aviva. Zapisy na badania rozpoczną się 21 września 2015. Badania będą wykonywane od 1 do 31 października 2015.

Grupę CenterMed tworzą 24 placówki i 1 szpital. Grupa posiada własne, szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w kraju: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku.

Placówki oferują szeroką opiekę medyczną od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną. CenterMed współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz firmami ubezpieczeniowymi.