CenterMed: bezpłatne badania i porady dla seniorów

0
765


Centrum Medyczne CenterMed z Tarnowa w ramach „Jesieni seniora” oferuje bezpłatne badania lekarskie i porady. Akcja przeprowadzana wraz ze Stowarzyszeniem Medycyna Polska i innymi partnerami jest przeznaczona dla osób w wieku powyżej 60 lat. Grupa ta w Tarnowie liczy już 21 tysięcy osób i co roku się powiększa.

– Za darmo wykonamy badania dla co najmniej 100 osób. Będą to w zależności od potrzeb profilaktyczne bezpłatne badania kardiologiczne lub diabetologiczne – mówi Andrzej Witek, prezes Stowarzyszenia Medycyna Polska i prezes CenterMed. Badania są dostępne dla seniorów w październiku w placówce CenterMed przy ul. Słonecznej 32.

W ramach akcji Stowarzyszenie Medycyna Polska, CenterMed i Centrum Handlowe Max w Tarnowie organizują też w sobotę 19 października „Mobilną Poradnię”. W Centrum Handlowym będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych porad z zakresu rehabilitacji. Seniorzy otrzymają kupony na tańsze zabiegi w nowej placówce CenterMed Rahabilitacja znajdującej się przy ulicy Piotra Skargi 29a. W ramach akcji odbędzie się także cykl darmowych zajęć z Nordic Walkingu dla seniorów.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej. Prowadzi przychodnie studenckie w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.