CenterMed: bezpłatne porady psychologiczne w Tarnowie

0
1073


„Zmiany są dobre” – pod takim hasłem ruszają Dni Bezpłatnych Porad Psychologicznych w Tarnowie, organizowane przez Centrum Medyczne CenterMed. Zaproszenie na spotkanie z psychologiem skierowane jest zwłaszcza do tych osób, które planują lub są w czasie życiowych zmian.

– Warto poznać jak działają nasze emocje, umysł – wtedy nie będziemy obawiać się nowych wyzwań  – podkreśla psycholog Urszula Stach z CenterMed.

Pierwszy Dzień Bezpłatnych Porad Psychologicznych odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 marca, w przychodni CenterMed w Tarnowie przy ulicy Słonecznej, kolejny zaplanowano  na 19 marca 2014.

CenterMed działa od kilkunastu lat, oferujące usługi ambulatoryjne, diagnostyczne oraz szpitalne. Kluczowym obszarem działalności Grupy jest opieka medyczna środowisk akademickich. Placówki CenterMed znajdują się między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i w Brzesku.

Na wiosnę 2014 roku zapowiadane jest otwarcie nowej placówki CenterMed w Tarnowie. Przychodnia będzie się mieścić przy ulicy Szkotnik, w nowo wybudowanym obiekcie. Zostaną do niej przeniesione poradnie: podstawowej opieki zdrowotnej z placówki przy ulicy Pułaskiego oraz pediatryczna z placówki przy ulicy Skargi. Będzie to już 21. placówka sieci CenterMed.