CenterMed: internetowa rejestracja coraz popularniejsza

0
1016


Coraz więcej pacjentów CenterMed rejestruje się do swojego lekarza prosto i wygodnie przez internet, informuje spółka na swojej stronie. W ciągu pół roku działania usługi zostało umówionych w ten sposób prawie 2 tysiące wizyt.

Najchętniej do lekarza zapisują się przez internet mieszkańcy Tarnowa i Warszawy.

Rejestracja on-line dostępna jest do lekarzy przyjmujących w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i prywatnie we wszystkich 25 placówkach CenterMed w Polsce.

Aby rejestrować się do lekarza w jednej z placówek CenterMed przez internet wystarczy zostać posiadaczem karty „Program ZdrowJa”, która uprawnia do założenia Indywidualnego Konta Zdrowotnego w serwisie osoz.pl. W koncie można też  sprawdzić wyniki badań diagnostycznych i swoją historię zdrowia, wyszukać apteki i leki.

Dodatkowo właściciel karty otrzymuje zniżki na usługi komercyjne w przychodniach i szpitalu CenterMed. Natomiast u partnerów programu – a są to między innymi restauracje, kluby fitness, gabinety urody – można otrzymać atrakcyjne rabaty. Kartę „Program ZdrowJA” można bezpłatnie otrzymać w rejestracji w przychodniach CenterMed.

Grupa CenterMed to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną. CenterMed prowadzi działalność w zakresie profilaktyki, wczesnego wykrywania chorób i badań klinicznych. Wspiera również różnorodne inicjatywy, realizowane na obszarze swojej działalności, mające na celu poprawę zdrowia społeczeństwa, między innymi poprzez edukację zdrowotną oraz świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie opieki medycznej.

Grupa CenterMed to 24 wielospecjalistyczne przychodnie medyczne oraz szpital z przychodnią. Placówki wykonują rocznie ponad 2 miliony świadczeń medycznych. Blisko 100 tysięcy pacjentów zapisanych jest do lekarzy rodzinnych. Sieć posiada  ponad 200 podwykonawców w całej Polsce, obsługuje około 3000 klientów korporacyjnych. Posiada kontrakty z NFZ i sieciami ubezpieczeniowymi. Zatrudnia ponad 800 pracowników (w tym ponad 500 pracowników medycznych).