CenterMed Kielce inwestuje w rozwiązania proekologiczne

0
275


CenterMed w Kielcach jest uczestnikiem projektu Silna Marka- Zielona Marka. W jego ramach otrzyma wsparcie w postaci szkoleń i doradztwa indywidualnego we wdrażaniu określonych procedur. Całość zwieńczy opracowanie strategii. Organizatorem projektu jest Midwest ITSE wraz partnerem Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców.

Celem projektu jest dostarczenie firmom możliwych do wprowadzenia w ich strukturze rozwiązań proekologicznych, a dzięki temu budowanie ekologicznej marki produktu i wizerunku firmy. Proponowane działania mają na celu wzmocnienie rynkowej pozycji firmy poprzez zaakcentowanie polityki i rozwiązań “eko”.

Dzięki udziałowi w projekcie spółka może uzyskać dostęp do indywidualnych programów usprawniających podejmowanie działań proekologicznych w firmie, wsparcie kadry zarządzającej w trakcie indywidualnych konsultacji, udział kadry zarządzającej i dedykowanych pracowników w wybranych szkoleniach specjalistycznych CSR, a także  otwarcie ścieżki umożliwiającej otrzymanie ekologicznego znaku promocyjnego.

– Projekt Silna Marka- Zielona Marka ma na celu wzmocnienie pozycji rynkowej firmy i jej wyróżnienie na rynku. Zielona strategia to nie tylko wizerunek ale i oszczędność dla firmy. Realizowany przez nas projekt, zakłada że ekologia to ekonomia  – podkreśla Bartłomiej Ostręga prezes CenterMed Kielce i dyrektor Działu Zdrowia Publicznego Grupy.

Projekt doradczo-szkoleniowy “Silna Marka – Zielona Marka” jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL 2.1.1) oraz realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

CenterMed Kielce wchodzi w skład Grupy CenterMed oferującej usługi ambulatoryjne, diagnostyczne oraz szpitalne. Kluczowym obszarem działalności przychodni jest opieka medyczna środowisk akademickich. Placówki CenterMed znajdują się między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i w Brzesku.