CenterMed Kielce z certyfikatem Silna Marka – Zielona Marka

0
990


CenterMed w Kielcach otrzymał certyfikat Myślimy Ekologicznie – wydany przez ITS Education Sp. z o.o i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest on potwierdzeniem, że firma stara się w swojej działalności gospodarczej wdrażać rozwiązanie proekologiczne.

Firma CenterMed Kielce Sp. z o.o. przez pół roku uczestniczyła w projekcie szkoleniowo-doradczym pt. Silna Marka – Zielona Marka. Pracownicy odbyli szkolenia, które miały na celu pogłębienie wiedzy z zakresu zarządzania i marketingu uwzględniające ekologiczne aspekty prowadzenia przedsiębiorstw. W ramach projektu na rzecz przedsiębiorstwa przeprowadzono także usługę doradczą w wyniku którego opracowano indywidualny program wdrażania rozwiązań ekologicznych.

– Zielona strategia to nie tylko wizerunek, ale i oszczędność dla firmy. Ekologia równa się ekonomia – podkreśla Bartłomiej Ostręga prezes CenterMed Kielce i Dyrektor Działu Zdrowia Publicznego Grupy.

Przychodnia CenterMed Kielce przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego działa od półtora roku. Jest to jedyna przychodnia studencka w Kielcach. Wchodzi w skład Grupy CenterMed, którą tworzą obecnie 24 placówki i jeden szpital. Grupa posiada własne, szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w kraju: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku.

Z usług Grupy korzystają zarówno klienci korporacyjni, jak i indywidualni, kupujący pojedyncze wizyty, tzw. usługi fee for service. CenterMed współpracuje również z firmami ubezpieczeniowymi oraz Narodowym Funduszem Zdrowia. Grupa CenterMed to około 2 miliony rocznie realizowanych świadczeń medycznych, około 70 tysięcy pacjentów zapisanych do lekarzy rodzinnych, ponad 200 podwykonawców i około 3000 klientów korporacyjnych.