CenterMed: likwidacja przychodni w Warszawie

0
820


CenterMed prowadzący się placówek medycznych na południu Polski oraz w Warszawie zamknął przychodnię działającą w stolicy przy ulicy Smyczkowej 5/7. Była to jedna z placówek studenckich, przejętych przez spółkę w roku 2011.

Placówka działała w budynku Uniwersytetu Warszawskiego. Pacjenci, którzy dotychczas korzystali z jej usług, obecnie mogą korzystać z placówki CenterMed przy ulicy Krakowskie Przedmieście 24/26 (również na terenie Uniwersytetu Warszawskiego).

Pozostałe studenckie przychodnie prowadzone przez CenterMed Warszawie działają przy ulicach: Waryńskiego 10a, Żwirki i Wigury 95/97, Narbutta 85 oraz Mochnackiego 10a. Przychodnie obejmują opieką kilkadziesiąt tysięcy studentów warszawskich uczelni. Swoje usługi oferują nie tylko studentom, ale także szerokiemu ogółowi pacjentów. Placówki te systematycznie poszerzają zakres oferowanych usług.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej. Usługi medyczne dla studentów CenterMed oferuje także w placówkach w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.