CenterMed: mobilna wersja strony internetowej

0
930


Spółka CenterMed uruchomiła mobilną wersję strony www. Pacjenci mogą teraz przeglądać stronę z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów. Już co drugi Pacjent CenterMed sprawdza informacje o usługach placówek za pośrednictwem Internetu.

Użytkownik wersji mobilnej ma możliwość wyszukania lekarza, specjalizacji, sprawdzenia godzin otwarcia czy dojazdu do wybranej placówki CenterMed w Polsce. Wersja mobilna strony dostępna jest pod adresem m.centermed.pl. Jej uruchomienie wynika z rosnącej popularności interaktywnych narzędzi komunikacyjnych wśród pacjentów.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej.  CenterMed prowadzi również sieć przychodni studenckich w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Usługi CenterMed są zarówno komercyjne jak i finansowe ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.