CenterMed: nowa poradnia w Tarnowie

0
1026


CenterMed otworzył w Tarnowie nową poradnię rehabilitacyjną. Placówka oferuje usługi w zakresie kinezyterapii, fizykoterapii, terapii manualnej, rehabilitacji dzieci, masaże oraz diagnostykę fizjoterapeutyczną. Usługi są komercyjne, ale placówka będzie się starać o  kontrakt z NFZ na ich finansowanie.

W ramach promocji nowych usług przez najbliższy miesiąc pacjentom przysługuje 30-procentowy rabat. Nowa poradnia działa w placówce zlokalizowanej przy ulicy Piotra Skargi 29a. Oferta poradni jest skierowana szczególnie do pacjentów po urazach ortopedycznych,  cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów, cierpiących z powodu chorób zawodowych oraz chorób reumatycznych czy też cierpiących z powodu neurologicznych zespołów bólowych.

Centrum Medyczne CenterMed współpracuje z klubami sportowymi, prowadząc kompleksową rehabilitację pourazową, a także bierze udział w przygotowaniu indywidualnych programów treningowych oraz współdziała z Centrum Leczenia Otyłości z Krakowa.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej.  Prowadzi przychodnie studenckie w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.