CenterMed: nowe badania profilaktyczne

0
1076


CenterMed prowadzący sieć placówek ambulatoryjnych, wprowadził do swojej oferty nowe pakiety badań profilaktycznych. Osoby korzystające z usług poradni podstawowej opieki zdrowotnej w CenterMed mogą korzystać z usług zawartych w pakietach w promocyjnych cenach.

Dostępne pakiety to między innymi pakiet profilaktyczny „Zdrowie na co dzień”, pakiet „Zdrowie 30+”, pakiet „Dojrzałe zdrowie” czy „Dbasz o zdrowie, zadbaj o zdrowie bliskich”, który można podarować osobie, która nie jest zapisana do lekarza POZ w CenterMed.

Grupę CenterMed tworzą 24 placówki i 1 szpital. Grupa posiada własne, szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w kraju: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku.

Placówki oferują szeroką opiekę medyczną od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną. CenterMed współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz firmami ubezpieczeniowymi.

Grupa CenterMed to około 2 miliony rocznie realizowanych świadczeń medycznych, ponad 100 tysięcy pacjentów zapisanych do lekarzy rodzinnych, ponad 200 podwykonawców i około 3000 klientów korporacyjnych. CenterMed prowadzi też działalność w zakresie profilaktyki, wczesnego wykrywania chorób i badań klinicznych. Wspiera różnorodne inicjatywy, mające na celu poprawę zdrowia społeczeństwa, między innymi poprzez edukację zdrowotną, aktywizację seniorów, pomaga kołom diabetyków.