CenterMed otworzy nową placówkę w Tarnowie

0
835


Na wiosnę 2014 roku zapowiadane jest otwarcie nowej placówki CenterMed w Tarnowie. Przychodnia będzie się mieścić przy ulicy Szkotnik, w nowo wybudowanym obiekcie. Zostaną do niej przeniesione poradnie: podstawowej opieki zdrowotnej z placówki przy ulicy Pułaskiego oraz pediatryczna z placówki przy ulicy Skargi.

W nowej przychodni będą także przyjmować specjaliści w zakresie ortopedii, chirurgii i stomatologii. Będzie można wykonać badania RTG i USG, skorzystać z apteki i sklepu medycznego.

Będzie to już 21. placówka sieci CenterMed. W listopadzie 2013 roku CenterMed otworzył w Kielcach w budynku Politechniki Świętokrzyskiej Akademickie Centrum Medyczne.

CenterMed rozpoczął działalność w roku 1997, otwierając przychodnię w Tarnowie. Obecnie posiada sieć placówek funkcjonujących w Poznaniu, Warszawie, Kielcach, Lublinie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku oraz w Krakowie.

Placówki Grupy CenterMed oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię, badania profilaktyczne, usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną.