CenterMed otworzy nową placówkę w Warszawie

0
798


CenterMed prowadzący się placówek medycznych na południu Polski oraz w Warszawie zapowiada otwarcie nowej przychodni w stolicy, która będzie zlokalizowana w budynku Uczelni Łazarskiego przy ulicy Świeradowskiej 43.

Trwają końcowe prace związane z otwarciem jednostki. Przychodnia będzie czynna od poniedziałku do piątku. Będzie oferowała usługi nie tylko dla studentów i pracowników uczelni, ale także dla szerokiego grona mieszkańców pobliskiej okolicy.

CenterMed prowadzi w Warszawie 5 przychodni studenckich, zostały one przejęte przez Centrum w roku 2011. Placówki działają przy ulicach: Waryńskiego 10a, Żwirki i Wigury 95/97, Narbutta 85 oraz Mochnackiego 10a. Obejmują opieką kilkadziesiąt tysięcy studentów warszawskich uczelni. Swoje usługi oferują nie tylko studentom, ale także szerokiemu ogółowi pacjentów. Placówki te systematycznie poszerzają zakres oferowanych usług.

Jedną z przejętych studenckich przychodni, która działała przy ulicy Smyczkowej 5/7, CenterMed zamknął na początku 2013 roku. Placówka działała w budynku Uniwersytetu Warszawskiego.