CenterMed otworzył placówki w Warszawie

0
958

Spółka CenterMed z Tarnowa otworzyła nowe przychodnie w Warszawie. Są to przejęte przychodnie studenckie, które zlokalizowane są w centrum przy ulicach: Waryńskiego 10a ( Mokotów ), Narbutta 85 (Mokotów), Krakowskie Przedmieście 24/26 (Centrum), Żwirki i Wigury 95/97 (Ochota), Smyczkowa 5/7 (Służewiec).

Przychodnie zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie największych warszawskich uczelni i akademików Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

Wszystkie będą realizować kontrakt z NFZ w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Jeszcze w tym roku planowane jest rozszerzenie działalności o usługi z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, medycyny pracy, stomatologii, rehabilitacji oraz chirurgii jednego dnia. Pacjenci CenterMed otrzymują również bezpłatnie karty programu lojalnościowego Program Zdrowia, który oferuje zniżki na usługi komercyjne w sieci przychodni CenterMed, a także szereg rabatów u partnerów programu, wśród których znajdują się uzdrowiska, kluby fitness, spa, apteki w całej Polsce.

Tworzenie sieci placówek akademickich to realizacja założeń strategicznych rozwoju spółki. Już wiosną 2011 CenterMed podpisał umowy o współpracy z kilkoma uczelniami wyższymi w zakresie uruchomiania dla studentów Akademickich Centrów Medycznych. Pierwsze ACM zostanie uruchomione w czerwcu 2011 roku dla studentów Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie. Do końca 2011 roku spółka planuje objąć opieką ponad 30 tys. studentów z województw: małopolskiego, mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej. CenterMed oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne.