CenterMed partnerem Warszawskiej Karty Seniora

0
863


CenterMed został partnerem Warszawskiej Karty Seniora. Posiadacze Karty mają możliwość skorzystania z 15-procentowej zniżki na konsultacje specjalistyczne w przychodni CenterMed, działającej w Warszawie przy ulicy Waryńskiego 10a.

Warszawska Karta Seniora to program  Stowarzyszenia „Możesz więcej”, skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających w Warszawie. Dzięki uczestniczeniu w programie seniorzy mogą korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje. Poprzez zarejestrowanie się w systemie WKS do programu może przystąpić każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat.

Przychodnia przy ulicy Waryńskiego 10a została wybudowana na potrzeby Akademickiej Służby Zdrowia w 1970 roku. W 2011 roku po przejęciu przez CenterMed placówka przeszła metamorfozę, zmieniając się w spełniające europejskie standardy Centrum Medyczne. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, także dla studentów, konsultacje specjalistyczne, usługi w zakresie medycyny pracy, stomatologię, diagnostykę RTG i USG.

W Warszawie CenterMed prowadzi także placówki przy ulicach: Krakowskie Przedmieście, Mochnackiego, Narbutta, Żwirki i Wigury oraz Świeradowskiej. Są to przejęte przychodnie studenckie, które rozszerzyły swoją ofertę, kierując ją do szerokiego ogółu pacjentów. Usługi placówek, oprócz podstawowej opieki zdrowotnej, są komercyjne.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej.  Przychodnie studenckie CenterMed prowadzi również w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.