CenterMed: poradnia Anti-Aging w Lublinie

0
1059


Spółka CenterMed prowadząca sieć placówek ambulatoryjnych, otwiera nową poradnię w placówce w Lublinie. Poradnia Anti-Aging (medycyny przeciwstarzeniowej) ma na celu wydłużenie i poprawienie jakości życia, zachowanie witalności i młodego wyglądu, mimo upływającego czasu.

Poradnia powstała w placówce CenterMed, zlokalizowanej przy ulicy Weteranów 46. Nowa poradnia jeszcze nie rozpoczęła działalności, ale już zapisuje zainteresowanych pacjentów na wizyty. W przychodni działa w sumie 21 poradni specjalistycznych, pracownie diagnostyczne, rehabilitacja oraz kompleksowa opieka z zakresu medycyny pracy. Świadczone są usługi komercyjne oraz realizowane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Placówka działa od 2002 roku, od 2009 jako CenterMed (przedtem jako Specjal-Med).

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej. CenterMed oferuje także opiekę medyczną dla studentów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.