CenterMed: umowa z Medica Polska w Kielcach

0
823


Spółka CenterMed w Kielcach podpisała umowę z Medica Polska. Wszyscy pacjenci, zarówno indywidualni, jaki i korporacyjni, którzy wykupili ubezpieczenia zdrowotne w tej firmie, mogą korzystać z usług przychodni przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego 17 A.

Spółka CenterMed w Kielcach istnieje od 2008 roku. W listopadzie 2013 roku została poszerzona o kolejną lokalizację – na miasteczku akademickim Politechniki Świętokrzyskiej. W placówce oprócz porad lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz diagnostyki laboratoryjnej czy obrazowej, można także skorzystać z szerokiej oferty poradni specjalistycznych, między innymi  poradni alergologicznej, pulmonologicznej, kardiologicznej, neurologicznej, okulistycznej, otolaryngologicznej, ginekologicznej, psychologicznej oraz reumatologicznej. Placówka dodatkowo świadczy usługi z zakresu medycyny pracy.

Jak podkreśla Bartłomiej Ostręga, prezes zarządu kieleckiej spółki, firma ma jednak jeszcze bardziej ambitne plany.
– Właśnie rozpoczynamy współpracę z sieciowymi firmami medycznymi i ubezpieczeniowymi, tym samym umożliwiając szerszej rzeszy pacjentów korzystanie z naszych usług. Medica Polska to nasz partner, którego pacjentów obsługujemy w większości naszych placówek w kraju. Jest to partner rzetelny, ale i wymagający. Cieszymy się, że będziemy mogli w wysokim standardzie obsługiwać ubezpieczonych tej firmy w centrum Kielc- mówi prezes Ostręga.

Warto podkreślić, że przychodnia zatrudnia znanych i cenionych w  środowisku lekarzy, w tym ordynatorów świętokrzyskich szpitali, co podnosi jakość świadczonych usług oraz pozwala na kompleksową diagnostykę i leczenie.

CenterMed Kielce wchodzi w skład Grupy CenterMed oferującej usługi ambulatoryjne, diagnostyczne oraz szpitalne. Kluczowym obszarem działalności przychodni jest opieka medyczna środowisk akademickich. Placówki CenterMed znajdują się między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i w Brzesku.