CenterMed w projekcie Karty Tarnowskiej Rodziny.

0
875


Centrum Medyczne CenterMed jest uczestnikiem Programu ,,Karta Tarnowskiej Rodziny”, przeznaczonego dla rodzin wielodzietnych. W ramach uczestnictwa w Programie CenterMed udziela 10-procentowej zniżki na prywatne konsultacje medyczne.

Konsultacje ze zniżką będą dostępne od 24 września 2012 w dwóch tarnowskich placówkach CenterMed: przy ulicy Słonecznej i przy ulicy Piotra Skargi.

„Karta Tarnowskiej Rodziny” to program Miasta Tarnowa, który ma na celu wzmocnienie funkcji rodziny i kondycji finansowej rodzin wielodzietnych. Program przeznaczony jest dla wszystkich rodzin zamieszkałych na terenie Tarnowa, w których rodzice (jeden rodzic lub opiekun prawny) mają na utrzymaniu czworo bądź więcej dzieci w wieku do lat 18 lub do lat 24 w przypadku kontynuowania nauki. Posiadacze „Karty” mogą korzystać ze zniżek na różne usługi: edukacyjne, motoryzacyjne, gastronomiczno-hotelarskie, analityczno-diagnostyczne, kulturalne itp.

Grupa CenterMed to sześć spółek, prowadzących sieć około 30 placówek medycznych działających w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Warszawie. Grupa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej. CenterMed oferuje także opiekę medyczną dla studentów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.