Centrum Bimed rozwija ofertę usług

0
447

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie) wprowadziło do swojej oferty nowe usługi – badania USG stawów (kolan, nadgarstka, łokcia itp.), w tym także badania bioderek u dzieci. Badania są komercyjne.

Placówka oferuje także badania USG tkanek miękkich (tarczyca, piersi, jama brzuszna etc.),

Centrum systematycznie rozwija zakres oferowanych usług.  Od niedawna można tutaj także skorzystać z konsultacji chirurga dziecięcego, z konsultacji psychiatrycznych, współpracę z placówką rozpoczęli także – urolog i ortopeda.

Świadczenia w placówce, oprócz świadczeń w poradni POZ, są komercyjne. Bimed oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie pediatrii, alergologii, dermatologii, kardiologii, neurologii, ginekologii,  chirurgii, reumatologii, endokrynologii, okulistyki, psychologii transportu czy dietetyki.

Można tutaj skorzystać z badań medycyny pracy, z leczenia stomatologicznego, wykonać badania słuchu, badania prenatalne oraz badania USG i EKG. W przychodni działa punkt pobrań. Placówka zapowiada rozszerzenie zakresu usług o zabiegi przeprowadzane w trybie „jednego dnia”.

Bimed współpracuje także z ubezpieczycielami – z firmą Compensa, Allianz a także z Medicoverem i Lux Medem.

Bimed działa od początku 2016 roku. Zlokalizowany jest w nowo wybudowanym, dwupiętrowym obiekcie przy ulicy Sienkiewicza, o powierzchni około 1000 mkw. Na terenie przychodni działa również apteka.

Placówkę prowadzi Bimed spółka z o.o., której właścicielem jest Paweł Bińkowski, przedsiębiorca z Mszczonowa.