Centrum Damiana otworzyło nowe punkty testowania 

0
72

9 czerwca 2021 roku Centrum Medyczne Damiana otworzyło dwa nowe punkty testowania w kierunku Covid-19, które zlokalizowane są w Poznaniu oraz we Wrocławiu. 

Jeden z punktów mieści się na Lotnisku Poznań-Ławica, a drugi we Wrocławiu na Parkingu Żyrafa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Wrocław-Strachowice.  

To kolejne dwa miasta, które Centrum Medyczne Damiana włączyło do swojej ogólnopolskiej sieci punktów testowania na Covid-19. 

Centrum Medyczne Damiana prowadzi także punkty testowe w kierunku Covid-19 na Lotnisku Chopina w Warszawie, na terenie Portu Lotniczego Warszawa-Modlin oraz przy lotniskach w Katowicach i Gdańsku. 

Czytaj także: Jak zarządzać ryzykiem zgodnie z RODO w laboratorium medycznym? >>>

W punktach test wykonać mogą wszyscy podróżni, a także osoby, które chcą potwierdzić lub wykluczyć zakażenie koronawirusem. 

Centrum Medyczne Damiana prowadzi w Warszawie przychodnie zlokalizowane przy ulicach: Wałbrzyskiej 46, Foksal 3/5, Alei Zjednoczenia 36, Przy Bażantarni 8B, Racławickiej 27, Nowolipie 18, Cybernetyki 7B oraz przy placu Konesera 10A. Przy ulicy Wałbrzyskiej 46 działa też Szpital Damiana.  

 Centrum Medyczne Damiana działa od 1994 roku i jest częścią Grupy Medicover.