Centrum Damiana w programie Przyjaciel Unicef

0
209

Centrum Medyczne Damiana przystąpiło do programu Przyjaciel Unicef. Centrum współpracuje z Unicef już od ponad 8 lat. W ramach programu współpraca ta będzie realizowana przez najbliższe 12 miesięcy.

Przyjaciel Unicef to nowy program skierowany do średnich i dużych przedsiębiorstw. Proponowany obszar współpracy dopasowywany jest do celów biznesowych firmy i jej obszaru działania.

Zgodnie z zasadą win-win każdy Przyjaciel Unicef otrzymuje pakiet specjalnie opracowanych korzyści, które obejmują działania komunikacyjne i marketingowe, a ich zakres zależy tylko od firmy.

Partnerstwo Centrum Medycznego Damiana z Unicef Polska rozpoczęło się w 2010 roku od wystawy zdjęć poświęconej działalności organizacji, zaprezentowanej w przychodniach Centrum Medycznego Damiana na terenie Warszawy.

Zainicjowano także wieloletnią akcję „2 zł na zdrowie dziecka”, dzięki której zaszczepionych zostało ponad 50 tysięcy dzieci w krajach rozwijających się.

– Wspierając działania Unicef od wielu lat umożliwiamy realizację projektów, które mają na celu zapewnienie dzieciom zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa w regionach, gdzie panuje susza, brakuje żywności, dzieci dotyka przemoc lub są jej świadkami. Poprzez nasze działania dokładamy wszelkich starań, aby na twarzach najmłodszych pojawił się uśmiech. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że możemy być częścią działań prowadzonych przez Unicef Polska i już planujemy kolejne aktywności związane z pomocą dla dzieci w ramach naszej współpracy – mówi Agnieszka Dziedzic-Pasik, dyrektor zarządzający Centrum Medycznego Damiana.

Centrum Damiana wspiera również organizację, obejmując opieką medyczną pracowników Unicef Polska.

Centrum Medyczne Damiana prowadzi w Warszawie szpital przy ulicy Wałbrzyskiej oraz sześć przychodni specjalistycznych, zlokalizowanych przy ulicach: Wałbrzyskiej (dwie placówki), Cybernetyki, Foksal oraz alei Zjednoczenia.

W lutym 2018 otwarta została nowa placówka Centrum Medycznego Damiana, zlokalizowana na warszawskim Ursynowie – Przy Bażantarii 8B, w pobliżu stacji metra Natolin, a we wrześniu 2018- przychodnia w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

Centrum Medyczne Damiana powstało w 1994 roku. Należy do Grupy Medicover.

Czytaj: Centrum Damiana otworzyło nową placówkę>>>