Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z akredytacją CMJ

0
819

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina-Jeziornej uzyskało akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Oznacza to, że placówka spełnia standardy usług zdrowotnych na wysokim poziomie. Aby otrzymać akredytację, trzeba zdobyć co najmniej 75 procent możliwej punktacji.

Po raz pierwszy Centrum otrzymało akredytację w roku 2012. Została przyznana na trzy lata. Po przeprowadzonej pod koniec 2015 roku wizycie akredytacyjnej, CKR uzyskał recertyfikację na kolejne trzy lata.

Akredytacja odniosła się nie tylko do działalności medycznej, ale także do zarządzania i administrowania Centrum Kompleksowej Rehabilitacji.

Obecnie na liście CMJ znajduje się 219 szpitali posiadających akredytację (http://www.cmj.org.pl).

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w leczeniu schorzeń narządu ruchu oraz w rehabilitacji neurologicznej. Prowadzi szpital wielospecjalistyczny z oddziałami ortopedii i chirurgii kręgosłupa, oddziałem rehabilitacyjnym oraz oddziałem rehabilitacji neurologicznej, a także przychodnię rehabilitacyjną z poradniami: rehabilitacji medycznej, ortopedyczną, neurologiczną oraz przychodnię krioterapii ogólnoustrojowej.

CKR posiada pięć filii, cztery przychodnie rehabilitacyjne działają w Warszawie, jedna we Wrocławiu. CKR kieruje Jerzy Karwowski.