Centrum Medicina: bezpłatne badania

0
813


Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina z Krakowa zaprasza na profilaktyczne badania słuchu. W ramach akcji w przychodni przy ulicy Grzegórzeckiej 67 C będzie można skorzystać z bezpłatnych badań prowadzonych przez wykwalifikowanych protetyków.

Akcja będzie się odbywać 14 czerwca 2013 roku.

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina funkcjonuje od 1989 roku, co czyni je najstarszym prywatnym podmiotem leczniczym w Krakowie oferującym kompleksową opiekę medyczną dla pacjentów indywidualnych i korporacyjnych.

Medicina świadczy szeroki zakres procedur ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Świadczenia są oferowane zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i komercyjne. Medicina prowadzi placówki przy ulicach: Barskiej 12, Grzegórzeckiej 67C i Rogozińskiego 5. Z Centrum współpracuje ponad dwustu lekarzy reprezentujących niemal wszystkie specjalności medyczne. W tym gronie znajduje się grupa wybitnych profesorów i doktorów habilitowanych medycyny, pracujących w klinikach uniwersyteckich oraz specjalistów renomowanych krakowskich szpitali. Prezesem spółki jest Jerzy Kękuś.