Centrum Medycyny Sportowej: kolejny certyfikat ISO

0
283

Centrum Medycyny Sportowej sp. z o.o. z Warszawy w październiku 2016 pomyślnie przeszło kolejną re-certyfikację systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2008, co stanowi kontynuację certyfikatu uzyskanego w grudniu 2010 roku.

W procesie re-certyfikacji weryfikacji poddane zostały wszystkie obszary działalności placówki, czyli leczenie operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii, neurochirurgii i chirurgii ogólnej, rehabilitacja narządu ruchu, diagnostyka, lecznictwo ambulatoryjne oraz opieka szpitalna.

Certyfikat jest gwarantem właściwego nadzoru nad procesami leczenia i wykonywania usług oraz dbałości o dobro pacjenta zgodnie z najwyższymi standardami. Jednostką certyfikującą jest BSI, globalny dostawca certyfikacji systemów zarządzania, obsługujący ponad 64 000 certyfikowanych lokalizacji w ponad 120 krajach.

Centrum Medycyny Sportowej jest ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym specjalizującym się w terapii urazów ortopedycznych. Działa od 2002 roku. Oprócz kliniki ortopedii działa tutaj centrum rehabilitacji, centrum diagnostyki i poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny. CMS posiada także własny blok operacyjny i oddział szpitalny, w którym przeprowadzane są operacje i zabiegi ortopedyczne.

Placówka znajduje się przy ulicy Wawelskiej 5. Prezesem spółki Centrum Medycyny Sportowej sp. z o.o. jest Maryla Gałczyńska.