Centrum Medycyny Sportowej laureatem Znaku Jakości Przedsiębiorców

0
770


Centrum Medycyny Sportowej z Warszawy zostało laureatem Znaku Jakości Przedsiębiorców Wiktoria. Konkurs organizuje Warszawska Izba Przedsiębiorczości. W ramach konkursu nominowano prawie 500 firm, z których 34 zostały wyróżnione.

Celem ogólnopolskiego konkursu Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych. Konkurs promuje najwyższe standardy jakości i rzetelności oraz najlepsze w Polsce firmy, które ich przestrzegają.

Centrum Medycyny Sportowej jest ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym specjalizującym się w terapii urazów ortopedycznych. Działa od 2002 roku. Oprócz kliniki ortopedii działa tutaj centrum rehabilitacji, centrum diagnostyki i poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny. CMS posiada także własny blok operacyjny i oddział szpitalny, w którym przeprowadzane są operacje i zabiegi ortopedyczne.

Placówka znajduje się przy ulicy Wawelskiej 5. Prezesem spółki Centrum Medycyny Sportowej sp. z o.o. jest Maria Gałczyńska.