Centrum Medycyny Sportowej: zabiegi ortopedyczne na raty

0
847


Centrum Medycyny Sportowej z Warszawy podjęło współpracę z firmą Ratalnie.com, która jako pierwsza stworzyła w Polsce system ratalny na zabiegi medyczne. Centrum oferuje komercyjne usługi ortopedyczne.

Ratalnie com to spółka z o.o., której siedziba mieści się w Warszawie. Oferuje MediRaty – produkt finansowy skierowany wyłącznie do branży medycznej. Ratalnie.com finansuje między innymi leczenie stomatologiczne, zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi chirurgiczne, zabiegi ortopedyczne, zabiegi okulistyczne. Z firmą współpracuje między innymi IQ Medica.

Centrum Medycyny Sportowej jest ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym specjalizującym się w terapii urazów ortopedycznych. Działa od 2002 roku. Oprócz kliniki ortopedii działa tutaj centrum rehabilitacji, centrum diagnostyki i poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny. CMS posiada także własny blok operacyjny i oddział szpitalny, w którym przeprowadzane są operacje i zabiegi ortopedyczne.

Placówka znajduje się przy ulicy Wawelskiej 5. Prezesem spółki Centrum Medycyny Sportowej sp. z o.o. jest Maria Gałczyńska.