Centrum Medyczne Ameds: unikalny projekt diagnostyczny

0
852


Centrum Medyczne Ameds z Grodziska Mazowieckiego od 2011 roku oferuje projekt skierowany do mężczyzn, dotyczący diagnostyki problemów z potencją. Projekt cieszy się rosnącą popularnością, z oferty medycznej Centrum Seksuologicznego skorzystało do tej pory prawie 300 osób z całej Polski.

Regularna cena kompleksowej diagnostyki problemów z potencją wynosi 1 950 zł. Do końca 2013 roku Centrum proponuje ofertę specjalną, w ramach której badania można wykonać w cenie 1 750 zł.

Unikalny w skali kraju algorytm diagnostyczny problemów z potencją (VEDI), realizowany jest w ramach utworzonego w tym celu Centrum Seksuologicznego. W programie badań ujęte zostały wszystkie elementy stosowane w nowoczesnej diagnostyce zaburzeń erekcji – badania laboratoryjne i obrazowe, konsultacje lekarskie oraz psychologiczne. Do projektu zostali zaproszeni nie tylko urolodzy, seksuolodzy oraz psycholodzy, ale i eksperci w innych dziedzinach, między innymi diabetologii i kardiologii.

Szczególną zaletą opracowanego pakietu diagnostycznego jest możliwość przeprowadzenia wszystkich badań i konsultacji podczas jednej, kilkugodzinnej wizyty. Wszystkie procedury realizowane są w oparciu o nowoczesne zaplecze sprzętowe, a pacjenci mogą liczyć na holistyczne i indywidualne podejście do swojego problemu. Oferta medyczna w ramach Centrum Seksuologicznego nie ogranicza się do diagnostyki – każdy pacjent otrzymuje indywidualnie sformułowane zalecenia dotyczące dalszego leczenia.

Specjaliści Centrum są obecnie na etapie wprowadzania nowej metody leczenia problemów z potencją, stymulującej procesy tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Pierwsze zabiegi z wykorzystaniem nowej metody są planowane w pierwszym kwartale 2014 roku.

Ameds od 2010 roku proponuje pacjentom innowacyjne metody leczenia najcięższych schorzeń, między innymi stwardnienia rozsianego, raka prostaty, opornego nadciśnienia tętniczego oraz chorób naczyniowych. W ofercie placówki znajduje się także diagnostyka laboratoryjna oraz szereg innych badań diagnostycznych (MRI, TK, RTG, USG). Ameds świadczy także usługi z zakresu medycyny pracy i rehabilitacji. Placówka oferuje usługi komercyjne, skierowane także do pacjentów z zagranicy.

Centrum mieści się przy ulicy Szczerkowskiego 4, w nowej siedzibie, otwartej w lipcu 2013 roku.