Centrum Medyczne CMP już w nowej siedzibie

0
851

Zgodnie z zapowiedzią Centrum Medyczne CMP zmieniło siedzibę swojej głównej placówki w Piasecznie. Nowa przychodnia znajdująca się przy ulicy Puławskiej 49 działa od początku kwietnia 2012. Jest kilkakrotnie większa od dotychczasowej.

Przychodnia mieści się w budynku zaprojektowanym i wykonanym na potrzeby placówki medycznej. CMP zajmie tam cztery kondygnacje. Łączna powierzchnia obiektu to 1500 mkw. Zostanie jednak powiększona o kolejne 500 mkw.

Dzięki nowej siedzibie CMP rozwinęło zakres oferowanych usług. Prawdopodobnie w maju otwarta zostanie poradnia podstawowej opieki zdrowotnej, której dotychczas w Piasecznie nie było. Wydzielona zostanie także część pediatryczna, rozbudowana stomatologia, w której znajdzie się osobna pracownia RTG. Nowe pomieszczenia, podobnie jak dotychczasowe, są przez CMP dzierżawione. Na ich adaptację spółka przeznaczyła niecały milion złotych.

CMP prowadzi sieć placówek ambulatoryjnych. Poza przychodnią w Piasecznie posiada także placówki w Warszawie – przy ulicy Chmielnej, przy ulicy Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ulicy Berensona na Białołęce, a także przy ulicy Ciszewskiego na Ursynowie. Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także usługi stomatologiczne.