Centrum Medyczne CMP zmienia siedzibę

0
923

Centrum Medyczne CMP zmienia siedzibę swojej głównej placówki zlokalizowanej w Piasecznie. Dotychczas przychodnia mieściła się przy ulicy Puławskiej 33, obecnie przenosi się do budynku przy ulicy Puławskiej 49. Nowa siedziba będzie kilkakrotnie większa od dotychczasowej.

Nowa przychodnia będzie się mieścić w budynku zaprojektowanym i wykonanym na potrzeby placówki medycznej. CMP zajmie tam cztery kondygnacje. Łączna powierzchnia przychodni wyniesie 1500 mkw.
– W dalszej kolejności planujemy zajęcie kolejnych 500 mkw powierzchni – mówi Paweł Walicki, prezes spółki CMP. – W dotychczasowej siedzibie zajmuje tylko 500 mkw i było to już zdecydowanie za mało jak na nasze potrzeby. Poza tym kończy nam się umowa najmu, a deweloper ma inne plany związane z tym budynkiem.

Dzięki nowej siedzibie CMP rozwinie zakres oferowanych usług. Otworzy poradnię podstawowej opieki zdrowotnej, wydzielona zostanie część pediatryczna, rozbudowana stomatologia, w której znajdzie się osobna pracownia RTG. Nowe pomieszczenia, podobnie jak dotychczasowe, będą przez CMP dzierżawione. Na ich adaptację spółka przeznaczyła niecały milion złotych. W nowej siedzibie placówka rozpocznie działalność od kwietnia 2012 roku.

CMP prowadzi sieć placówek ambulatoryjnych. Poza przychodnią w Piasecznie są to także placówki w Warszawie – w centrum przy ulicy Chmielnej, przy ulicy Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ulicy Berensona na Białołęce, a także przy ulicy Ciszewskiego na Ursynowie. Prowadzi także rozmowy w sprawie przejęć kolejnych przychodni. Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych (www.cmp.med.pl)