Centrum Medyczne Damiana dla WOŚP

0
245

Centrum Medyczne Damiana już po raz trzeci zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W trakcie finału, który odbył się w niedzielę 31 stycznia 2021, nadawana była relacje ze specjalnie zbudowanej wirtualnej Przychodni WOŚP i Studia Damian TV. Centrum połączyło siły ze Znanym Lekarzem.

W mediach społecznościowych transmisję ze studia oglądało na żywo łącznie ponad 3300 osób. Specjaliści z Centrum Medycznego Damiana od 10.14 do 19.30 mówili o dobrym zdrowiu w czasie pandemii. Odbyły się rozmowy z Jurkiem Owsiakiem, a relacje na żywo można było oglądać w TVN oraz TTV.

W tym czasie specjaliści Centrum udzielili około 40 konsultacji lekarskich – internistycznych, pediatrycznych, psychologicznych, fizjoterapeutycznych oraz psychiatrycznych.

Czytaj także: Zdrowa Perspektywa – projekt Grupy Lux Med i SGH>>>

Do wirtualnej skarbony zebrano 3903 zł dzięki wpłatom 120 osób.

Pozyskane fundusze przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i do diagnostyki głowy.

Centrum Medyczne Damiana prowadzi w Warszawie przychodnie przy ulicach: Wałbrzyskiej 46, Foksal 3/5, Alei Zjednoczenia 36, Przy Bażantarni 8B, Racławickiej 27, Nowolipie 18, Cybernetyki 7B oraz przy placu Konesera 10A. Przy ulicy Wałbrzyskiej 46 działa też Szpital Damiana.

Centrum Medyczne Damiana działa od 1994 roku, jest częścią Grupy Medicover.

Czytaj także: Centrum Medyczne Damiana: nowa funkcjonalność w zakresie e-zdrowia>>>