Centrum Medyczne Damiana: transport dla pacjentów na wizytę

0
147

Centrum Medyczne Damiana wprowadziło do swojej oferty usługę transportu z domu pacjenta na wizytę lekarską. Usługa jest realizowana we współpracy z firmą iTaxi.

Usługa dedykowana jest przede pacjentom, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Pomimo, że sytuacja związana z pandemią COVID-19 zaczyna się stabilizować, a życie powoli wraca do normalności, trzeba przywyknąć do tego, że nowa rzeczywistość jest odmienna od dotychczasowej. Dlatego przemieszczanie się komunikacją miejską dla niektórych osób może być ryzykowne z powodu kontaktu z dużą ilością osób i braku możliwości weryfikacji stanu zdrowia innych pasażerów.

Transporty są organizowane na zabiegi operacyjne, badania, w tym badania endoskopowe oraz konsultacje lekarskie. Jest możliwość zamówienia transportu w jedną lub w dwie strony (czyli także z powrotem do domu).

Czytaj także: Centrum Medyczne Damiana wprowadziło usługi pielęgniarskie w domu>>>

Centrum Medyczne Damiana prowadzi przychodnie w Warszawie przy ulicach: Wałbrzyskiej 46,  Foksal 3/5, Alei Zjednoczenia 36, Przy Bażantarni 8B,  Racławickiej 27, Nowolipie 18, Cybernetyki 7B oraz przy placu Konesera 10A. Przy ulicy Wałbrzyskiej 46 działa też Szpital Damiana.

Centrum Medyczne Damiana działa od 1994 roku i jest częścią Grupy Medicover.