Centrum Medyczne Enel-Med otworzy nową placówkę medyczną

0
743

Centrum Medyczne Enel-Med zawarło umowę z MD Poland I Sp. z o.o na najem pomieszczeń w Centrum Handlowo-Usługowym Promenada w Warszawie. Wynajęte pomieszczenia zostaną przeznaczone na przychodnią wieloprofilową, siódmą placówkę tego typu w Warszawie. Jej uruchomienie jest planowane na styczeń 2014 roku.

Umowa została zawarta na okres 10 lat od daty przekazania pomieszczeń, z automatycznym przedłużeniem na kolejne 10 lat. Wynajęte pomieszczenia mają powierzchnię około 1.500 mkw. Nowa placówka będzie oferowała kompleksową opiekę medyczną, zarówno w zakresie podstawowej, jak i specjalistycznej opieki ambulatoryjnej, włączając w to opiekę stomatologiczną i rehabilitację.

Wykończenie placówki pod klucz wliczone jest w dziesięcioletni czynsz najmu, który wyniesie około 12.199.140 zł brutto, płatny od momentu przekazania placówki.

– Stały wzrost przychodów spółki związany jest ze wzrostem liczby klientów, zarówno abonamentowych, komercyjnych, jak i ubezpieczeniowych. Zależy nam na zachowaniu wysokich standardów przyjęć pacjentów, dostępności oferowanych usług, dlatego też zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej przychodni w Warszawie – mówi Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Obecnie na sieć medyczną Enel-Med składa się kilkaset placówek medycznych w całej Polsce. Wśród nich są własne oddziały Centrum zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) oraz wielospecjalistyczny szpital (na warszawskim Zaciszu) funkcjonujący od 1998 roku i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum. Enel-Med posiada także własne oddziały i pracownie diagnostyczne (Bielany, Oddział Centrum i Zacisze w Warszawie, Lublin, Łomża, Mielec, Poznań, Wołomin, Konin, Gdańsk). Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.