Centrum Medyczne Klara: bezpłatne konsultacje

0
722


Centrum Medyczne Klara z Częstochowy organizuje w swoim Ośrodku Profilaktyki i Leczenia Chorób Dietozależnych  bezpłatne konsultacje z dietetykiem. Konsultacje obejmują wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych i trybu życia.

W czasie konsultacji jest także wykonywane badanie składu masy ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i wody metabolicznej w organizmie oraz przedstawiane są wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania.

Centrum Medyczne Klara działa od jesieni 2012 roku. Oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie alergologii, bariatrii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyń, dermatologii, diabetologii, geriatrii. Działają tutaj także poradnie: medycyny pracy i medycyny sportowej oraz gabinet medycyny estetycznej, a także laboratorium diagnostyczne i dział rehabilitacji.

W maju 2013 roku w placówce został otwarty oddział szpitalny, oferujące zabiegi między innymi w zakresie ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz urologii. Oddział dysponuje 50-cioma miejscami dla pacjentów. W Centrum działa także pracownia diagnostyki obrazowej z USG i rezonansem magnetycznym. Usługi placówki są komercyjne.

Centrum Medyczne Klara prowadzi JST sp. z o.o. Centrum mieści się w budynku o powierzchni prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych, zlokalizowanym przy ulicy Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45.