Centrum Medyczne Mavit inwestuje w nowoczesny sprzęt

0
949

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie rozpoczął wykorzystywanie Jett Plasma Medical – nowoczesnego urządzenia do małoinwazyjnego usuwania drobnych zmian i niedoskonałości w obrębie aparatu ochronnego oka.

W placówce przy użyciu aparatu Jett Plasma wykonuje się usunięcia brodawek, kępek żółtych, włókniaków skóry powiek oraz  naczyniaków skóry powiek.

Jett Plasma Medical to urządzenie medyczne, które wykorzystuje nową technologię leczenia opartą na ładunku elektrycznym. Na skutek wyładowania napięcia powstaje plazma, która utlenia naskórek aż do intensywnego zbrązowienia. Urządzenie precyzyjnie, punktowo usuwa niepożądane tkanki, bez uszkadzania okolicznych zdrowych.

Wizyta zabiegowa trwa około 30-60 minut, w zależności od rozległości zabiegu. Zabieg z wykorzystaniem Jett Plasma Medical z reguły nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Szpital Specjalistyczny Mavit działa w Warszawie przy ulicy Podleśnej 61. W placówce przeprowadzane są operacje zaćmy, operacje jaskry, zaćmy z jaskrą, witrektomii, zabiegi laserowej korekcji wzroku i inne zabiegi okulistyczne. W Warszawie Mavit prowadzi też  ośrodek okulistyczny przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.

Mavit prowadzi również w Katowicach Szpital Specjalistyczny, oferujący zabiegi w zakresie laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.