Centrum Medyczne Mavit  najlepszą placówką 2019

0
492
Szpital Centrum Medycznego Mavit w Katowicach

Szpital Specjalistyczny Centrum Medyczne Mavit w Warszawie został wyróżniony nagrodą „Najlepsze Placówki 2019” portalu tourmedica.pl. Certyfikat przyznawany jest ośrodkom, które najlepiej spełniają oczekiwania pacjentów, czego wyrazem są najwyższe oceny przyznawane w serwisie.

– Centrum Medyczne Mavit w Warszawie to jeden z największych prywatnych szpitali okulistycznych w Polsce. W naszej placówce zajmujemy się wzrokiem pacjentów kompleksowo. Przeprowadzamy szeroki zakres konsultacji, zabiegów i operacji, oferując najbardziej innowacyjne techniki wykonywanych procedur. Pacjenci cenią tę kompleksowość – wybierają Centrum Medyczne Mavit i związują się z placówką na dłużej, polecając ośrodek rodzinie i znajomym. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów – wszystko po to, aby czuli się oni jak najlepiej zaopiekowani i otrzymali pomoc najwyższej jakości. – mówi Maciej Mądrala, prezes zarządu Centrum Medycznego Mavit Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Mavit działa od prawie 20 lat. Prowadzi szpital okulistyczny i ośrodek diagnostyczny w Warszawie oraz szpital specjalistyczny w Katowicach, oferujący świadczenia medyczne w zakresie okulistyki, chirurgii szczękowo-twarzowej i laryngologii.

Oferta placówek obejmuje szeroki zakres usług okulistycznych, od diagnostyki po zabiegi operacyjne w zakresie leczenia zaćmy, laserowej korekcji wzroku, jaskry i AMD.

Spółka zatrudnia ponad 100 lekarzy i prawie 200 osób personelu wpierającego. Pacjenci mogą skorzystać ze świadczeń zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.

Od września 2019 Centrum Medyczne Mavit jest częścią Grupy Lux Med.

Czytaj także: Innowacje medyczne motorem rozwoju prywatnego sektora>>>