Centrum Medyczne Mavit: rozbudowa szpitala w Warszawie

0
1038


Zakończony został projekt przebudowy i rozbudowy Szpitala Specjalistycznego Centrum Medycznego Mavit na warszawskich Bielanach. Koszt modernizacji to 6 mln złotych. Inwestycja umożliwia pełną realizację procedur diagnostycznych i operacyjnych w zakresie okulistyki. 

Obecnie Zarząd szpitala oczekuje na decyzję Dyrekcji Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie zawarcia umowy na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Szpital Centrum Medycznego Mavit to nowoczesna klinika okulistyczna. Otwarcie nowej części szpitala szansą na zmniejszenie kolejki oczekujących na operację zaćmy oraz diagnostykę i leczenie większej liczby pacjentów. Modernizacja i rozbudowa szpitala jest szansą na przyspieszenie i skrócenie kolejki tysięcy pacjentów oczekujących na operację zaćmy.

Nowoczesna izba przyjęć z podjazdem dla karetek, siedem nowych gabinetów diagnostycznych w tym gabinet diagnostyczno-zabiegowy, a także między innymi trzy nowocześnie wyposażone sale operacyjne, to odpowiedź na program Ministra Zdrowia promujący pełną opiekę nad pacjentem.  

Szpital jest specjalistyczną placówką okulistyczną, w której przeprowadzane jest leczenie schorzeń narządu wzroku, także w ramach umowy z NFZ. Otrzymanie kontraktu na rok 2014 z NFZ na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, pozwoli na przeprowadzanie także kompleksowej diagnostyki .